  • 82A0126-24-9/96
82A0126-24-9/96
advertisement
Manufacturer No:
82A0126-24-9/96
HK JDW NO:
798-82A0126-24-9/96
Package:
Datasheet:
82A0126-24-9/96
Step5Bar-code shipping tag
82A0126-24-9/96
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Conductor Material
    Copper Alloy, Nickel Coated
  • Operating Temperature
    200°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
    1 (Unlimited)
  • Number of Conductors
    2 (1 Pair Twisted)
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Conductor Strand
    105/44
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.074 (1.88mm)