  • 82A1121-24-0/9-9
82A1121-24-0/9-9
advertisement
Manufacturer No:
82A1121-24-0/9-9
HK JDW NO:
798-82A1121-24-0/9-9
Package:
Datasheet:
82A1121-24-0/9-9
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
82A1121-24-0/9-9
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 day ago)
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Jacket (Insulation) Material
    Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
  • Shield Material
    Copper, Tinned
  • Operating Temperature
    150°C
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Number of Conductors
    2
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.109 (2.77mm)
  • Conductor Insulation
  • Shield Type
    Braid
  • Shield Coverage
    85%
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.0090 0.229mm