  • 82MR200LF
82MR200LF
advertisement
Manufacturer No:
82MR200LF
Manufacturer:
TT Electronics/BI
HK JDW NO:
860-82MR200LF
Package:
Datasheet:
82MR200LF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
82MR200LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Resistive Material
    Cermet
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    82
  • Published
    2006
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    200Ohms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W