  • 926781-01-34-EU
926781-01-34-EU
advertisement
Manufacturer No:
926781-01-34-EU
HK JDW NO:
2-926781-01-34-EU
Package:
Datasheet:
926781-01-34-EU
Description:
929 Series 1 Rows Solder 0.100 2.54mm Bulk Through Hole 34 Positions Black
Step5Bar-code shipping tag
926781-01-34-EU
  • Number of Positions
    34
  • Pitch
    0.100 2.54mm
  • Length
    31.623mm
  • Length - Stack Height
    0.600 15.240mm
  • Length - Overall Pin
    1.245 31.623mm
  • Length - Post (Mating)
    0.100 2.540mm
  • Length - Tail
    0.545 13.843mm