  • 99M0111-20-1
99M0111-20-1
advertisement
Manufacturer No:
99M0111-20-1
HK JDW NO:
798-99M0111-20-1
Package:
Datasheet:
99M0111-20-1
Step5Bar-code shipping tag
99M0111-20-1
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    120°C
  • Published
    2011
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up, Dual Wall
  • Jacket Color
    Brown
  • Conductor Strand
    19/0.0079
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.059 (1.50mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm