  • 9B-27.000MDDJ-B
9B-27.000MDDJ-B
advertisement
Manufacturer No:
9B-27.000MDDJ-B
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-9B-27.000MDDJ-B
Package:
HC-49/US
Datasheet:
9B-27.000MDDJ-B
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
9B-27.000MDDJ-B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    9B
  • Size / Dimension
    0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.145 3.68mm