  • 9C-4.9152MAAK-T
9C-4.9152MAAK-T
advertisement
Manufacturer No:
9C-4.9152MAAK-T
HK JDW NO:
832-9C-4.9152MAAK-T
Datasheet:
9C-4.9152MAAK-T
Step5Bar-code shipping tag
9C-4.9152MAAK-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.189W 11.40mmx4.80mm
    MHz Crystal
  • Resistance
    150Ohm
  • Capacitance
    20pF
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.161 4.10mm