  • A24-HASM-525
A24-HASM-525
advertisement
Manufacturer No:
A24-HASM-525
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-A24-HASM-525
Package:
Datasheet:
A24-HASM-525
Description:
A24-HASM-525 datasheet pdf and RF Antennas product details from Digi stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A24-HASM-525
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    RP-SMA Female
  • Gain
    2.1dBi
  • Antenna Type
    Whip, Tilt
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height (Max)
    5.394 137.00mm