  • A700X157M010ATE0107280
A700X157M010ATE0107280
advertisement
Manufacturer No:
A700X157M010ATE0107280
HK JDW NO:
417-A700X157M010ATE0107280
Package:
Description:
Cap Aluminum Organic 150uF 10VDC 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 0.01 Ohm 4700mA 2000h 125°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A700X157M010ATE0107280
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Product Weight (g)
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Organic
  • Construction
    Flat
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    10VDC