  • AA-12.288MDGV-T
AA-12.288MDGV-T
advertisement
Manufacturer No:
AA-12.288MDGV-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-AA-12.288MDGV-T
Package:
2-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
AA-12.288MDGV-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AA
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm