  • AB-13.560MANE-T
AB-13.560MANE-T
advertisement
Manufacturer No:
AB-13.560MANE-T
HK JDW NO:
832-AB-13.560MANE-T
Datasheet:
AB-13.560MANE-T
Step5Bar-code shipping tag
AB-13.560MANE-T
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    1.0414mm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm