  • ABM13W-45.0000MHZ-5-D2X-T5
ABM13W-45.0000MHZ-5-D2X-T5
advertisement
Manufacturer No:
ABM13W-45.0000MHZ-5-D2X-T5
HK JDW NO:
5-ABM13W-45.0000MHZ-5-D2X-T5
Step5Bar-code shipping tag
ABM13W-45.0000MHZ-5-D2X-T5
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ABM13W
  • Size / Dimension
    0.047Lx0.039W 1.20mmx1.00mm
  • Frequency
    45MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    5pF
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm