  • ACACA200233302P100
ACACA200233302P100
advertisement
Manufacturer No:
ACACA200233302P100
HK JDW NO:
866-ACACA200233302P100
Step5Bar-code shipping tag
ACACA200233302P100
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Concave
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    3.2mm