  • ACACA221222212P100
ACACA221222212P100
advertisement
Manufacturer No:
ACACA221222212P100
HK JDW NO:
866-ACACA221222212P100
Step5Bar-code shipping tag
ACACA221222212P100
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    22.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Length
    3.2mm