  • ACACA330233302P500
ACACA330233302P500
advertisement
Manufacturer No:
ACACA330233302P500
HK JDW NO:
866-ACACA330233302P500
Step5Bar-code shipping tag
ACACA330233302P500
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Length
    3.2mm