  • ACASA3322F3322P500
ACASA3322F3322P500
advertisement
Manufacturer No:
ACASA3322F3322P500
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ACASA3322F3322P500
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
ACASA3322F3322P500
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Termination
    Convex
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    3.2mm