  • ACF451832-221-TD01
ACF451832-221-TD01
advertisement
Manufacturer No:
ACF451832-221-TD01
HK JDW NO:
769-ACF451832-221-TD01
Package:
1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Step5Bar-code shipping tag
ACF451832-221-TD01
  • Factory Lead Time
    29 Weeks
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Resistance
    150mOhm
  • Capacitance
    220μF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    1.8mm
  • Current Rating
    300mA
  • Frequency
    250MHz
  • Case Code (Metric)
    4532
  • Max Current Rating
    300mA
  • Test Frequency
    190MHz
  • DC Resistance (DCR)
    150mOhm
  • Max DC Current
    300mA
  • Max Voltage Rating (DC)
    50V
  • Attenuation Value
    25dB @ 150MHz ~ 250MHz
  • Height
    0.079 2.00mm
  • Length
    4.5mm