  • ACSR0906S250NT
ACSR0906S250NT
advertisement
Manufacturer No:
ACSR0906S250NT
Manufacturer:
Sunlord
HK JDW NO:
15920-ACSR0906S250NT
Package:
Datasheet:
Description:
25uH@100kHz -50℃~+150℃ 0.11Ω 250V 2 800mA SMD Common Mode Filters ROHS