  • AK5HAF1-156.2500
AK5HAF1-156.2500
advertisement
Manufacturer No:
AK5HAF1-156.2500
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AK5HAF1-156.2500
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AK5HAF1-156.2500
Step5Bar-code shipping tag
AK5HAF1-156.2500
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ClearClock™ AK5
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm