  • AL12B22N0GTR
AL12B22N0GTR
advertisement
Manufacturer No:
AL12B22N0GTR
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-AL12B22N0GTR
Package:
1212
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AL12B22N0GTR
  • Package / Case
    1212
  • Material - Core
    Air
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    22 nH
  • Test Frequency
    150MHz
  • Max DC Current
    4A
  • Frequency - Self Resonant
    12.5GHz
  • Q Factor
    145
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    5.2mOhm
  • DC Current
    4A
  • Height
    3.18mm
  • Length
    6.86mm
  • Width
    3.05mm