  • AMES15-12SMAZ
AMES15-12SMAZ
advertisement
Manufacturer No:
AMES15-12SMAZ
HK JDW NO:
21-AMES15-12SMAZ
Package:
Datasheet:
AMES15-12SMAZ
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.25A 15W Medical 5-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AMES15-12SMAZ
    Select All
  • Product Weight (g)
    100
  • Tolerance
    ±2
  • Part Status
    Active
  • Type
    Switching
  • Style
    Enclosed
  • Pin Count
    5
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    1%(Typ)
  • Load Regulation
    1%(Typ)