  • AMI-22A-16-3
AMI-22A-16-3
advertisement
Manufacturer No:
AMI-22A-16-3
HK JDW NO:
49-AMI-22A-16-3
Description:
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-22A-16-3
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Series
    AMI-22
  • Applications
    Safety
  • Termination Style
    Quick Connect, Wire Leads
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    650μH
  • Current
    16A
  • Frequency - Operating
    DC~400Hz