  • AMI-M11A-1-10-D
AMI-M11A-1-10-D
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11A-1-10-D
HK JDW NO:
49-AMI-M11A-1-10-D
Description:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11A-1-10-D
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Single Stage
  • Inductance
    495μH
  • Current
    10A