  • AMI-M11K-7-20-B
AMI-M11K-7-20-B
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11K-7-20-B
HK JDW NO:
49-AMI-M11K-7-20-B
Description:
LINE FILTER 250VAC 7A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11K-7-20-B
    Select All
  • Frequency - Operating
    50/60Hz
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    AMI-M11K
  • Termination Style
    IEC 320-C20, Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    440μH
  • Current
    20A