  • AMPMAFD-2.0480T
AMPMAFD-2.0480T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMAFD-2.0480T
HK JDW NO:
5-AMPMAFD-2.0480T
Datasheet:
AMPMAFD-2.0480T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMAFD-2.0480T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    2.048MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm