  • AMPMAGC-35.3280T
AMPMAGC-35.3280T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMAGC-35.3280T
HK JDW NO:
5-AMPMAGC-35.3280T
Datasheet:
AMPMAGC-35.3280T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMAGC-35.3280T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    35.328MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm