  • AMPMDFC-13.5600T
AMPMDFC-13.5600T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDFC-13.5600T
HK JDW NO:
5-AMPMDFC-13.5600T
Datasheet:
AMPMDFC-13.5600T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDFC-13.5600T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm