  • AMPMEGA-66.6666
AMPMEGA-66.6666
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEGA-66.6666
HK JDW NO:
5-AMPMEGA-66.6666
Datasheet:
AMPMEGA-66.6666
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEGA-66.6666
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    66.6666MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm