  • AMPMEGC-1.8432T
AMPMEGC-1.8432T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEGC-1.8432T
HK JDW NO:
5-AMPMEGC-1.8432T
Datasheet:
AMPMEGC-1.8432T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEGC-1.8432T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm