  • AMPMGED-14.7456
AMPMGED-14.7456
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGED-14.7456
HK JDW NO:
5-AMPMGED-14.7456
Datasheet:
AMPMGED-14.7456
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGED-14.7456
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    160μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm