  • ANM-UL-7.5A
ANM-UL-7.5A
advertisement
Manufacturer No:
ANM-UL-7.5A
Manufacturer:
OptiFuse
HK JDW NO:
587-ANM-UL-7.5A
Package:
Blade, Miniature
Datasheet:
ANM-UL-7.5A
Description:
ANM-UL-7.5A datasheet pdf and Fuses product details from OptiFuse stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ANM-UL-7.5A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Holder
  • Package / Case
    Blade, Miniature
  • Series
    ANM-UL
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.157W x 0.386 H 12.00mmx4.00mmx9.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Brown
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating (Amps)
    7.5A