  • ANT-433IBAR3-SMA
ANT-433IBAR3-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-433IBAR3-SMA
Manufacturer:
RF Solutions
HK JDW NO:
661-ANT-433IBAR3-SMA
Package:
Datasheet:
ANT-433IBAR3-SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-433IBAR3-SMA
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Adhesive
  • Published
    2015
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    General Purpose
  • Gain
    3dBi
  • Antenna Type
    Flat Patch
  • VSWR
    1.5
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    433MHz
  • Height
    5.5118mm