  • AOCJY3-26.000MHZ-E
AOCJY3-26.000MHZ-E
advertisement
Manufacturer No:
AOCJY3-26.000MHZ-E
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AOCJY3-26.000MHZ-E
Package:
6-DIP (0.750, 19.05mm), 5 Leads
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AOCJY3-26.000MHZ-E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    AOCJY3
  • Size / Dimension
    1.000Lx1.000W 25.40mmx25.40mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • Type
    VCOCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height
    13.0048mm
  • Height Seated (Max)
    0.512 13.00mm