  • APAE1575R2540AADBE-T
APAE1575R2540AADBE-T
advertisement
Manufacturer No:
APAE1575R2540AADBE-T
HK JDW NO:
5-APAE1575R2540AADBE-T
Step5Bar-code shipping tag
APAE1575R2540AADBE-T
    Pin
  • Resistance
    50Ohm
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    8MHz
  • Gain
    4.5dBic
  • Frequency Range
    1.569GHz~1.577GHz
  • VSWR
    2.32
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Height
    3.9878mm
  • Length
    25mm
  • Width
    25mm
  • Height (Max)
    0.181 4.60mm