  • AS1362-18 EB
AS1362-18 EB
advertisement
Manufacturer No:
AS1362-18 EB
Manufacturer:
ams
HK JDW NO:
33-AS1362-18 EB
Package:
Datasheet:
Description:
BOARD EVAL FOR AS1362-18
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AS1362-18 EB
  • Packaging
    Box
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    2V~5.5V
  • Current - Output
    300mA
  • Voltage - Output
    1.8V