  • ASPI-0425-101M-T3
ASPI-0425-101M-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0425-101M-T3
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-ASPI-0425-101M-T3
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0425-101M-T3
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0425-101M-T3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-0425
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    300mA
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    100μH
  • DC Resistance (DCR)
    1.2Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.098 2.50mm