  • ASPI-0705-100K-T
ASPI-0705-100K-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0705-100K-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0705-100K-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0705-100K-T
Description:
Quantity:
In Stock : 18000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0705-100K-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-0705
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    2.3A
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    2.3A
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    70mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz
  • Height Seated (Max)
    0.217 5.50mm
  • Length
    7.7978mm
  • Width
    7.0104mm