  • ASTMHTV-32.000MHZ-AR-E
ASTMHTV-32.000MHZ-AR-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTV-32.000MHZ-AR-E
HK JDW NO:
5-ASTMHTV-32.000MHZ-AR-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTV-32.000MHZ-AR-E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm