  • ATO-10-B225-D10/SP3
ATO-10-B225-D10/SP3
advertisement
Manufacturer No:
ATO-10-B225-D10/SP3
Manufacturer:
LEM USA Inc.
HK JDW NO:
455-ATO-10-B225-D10/SP3
Package:
Description:
SPLIT CORE CURRENT TRANSFORMER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ATO-10-B225-D10/SP3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Non-Invasive (Split Core)
  • Current Rating (Amps)
    10A
  • Termination Style
    Wire Leads
  • Frequency Range
    50Hz~60Hz
  • Height Seated (Max)
    1.791 45.50mm