  • ATV02W181B-HF
ATV02W181B-HF
advertisement
Manufacturer No:
ATV02W181B-HF
HK JDW NO:
186-ATV02W181B-HF
Datasheet:
ATV02W181B-HF
Description:
Quantity:
In Stock : 8668
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ATV02W181B-HF
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Polarity
    BIDIRECTIONAL
  • Power Dissipation-Max
    0.4W
  • Voltage - Breakdown (Min)
    200V
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    690mA
  • Clamping Voltage
    292V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    180V
  • Peak Pulse Current
    690mA
  • Reverse Standoff Voltage
    180V
  • Peak Pulse Power
    200W