  • AVT20020E500R0KE
AVT20020E500R0KE
advertisement
Manufacturer No:
AVT20020E500R0KE
HK JDW NO:
895-AVT20020E500R0KE
Datasheet:
AVT20020E500R0KE
Description:
RES ADJ 500 OHM 225W 10% LUGS
Step5Bar-code shipping tag
AVT20020E500R0KE
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    500Ohms
  • Power (Watts)
    225W
  • Max Power Dissipation
    225W
  • Diameter
    1.126 OD 0.748 ID 28.60mmx19.00mm
  • Length
    10.512 267.00mm