  • AWSZT-32.00CW-T
AWSZT-32.00CW-T
advertisement
Manufacturer No:
AWSZT-32.00CW-T
HK JDW NO:
5-AWSZT-32.00CW-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AWSZT-32.00CW-T
Description:
CER RES 32.0000MHZ SMD
Step5Bar-code shipping tag
AWSZT-32.00CW-T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Series
    AWSZT-CW
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    0.5%
    Ceramic
  • Resistance
    50Ohm
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • Frequency Stability
    ±0.2%
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Self Resonant Frequency
    32MHz
  • Height
    0.047 1.19mm