  • B32022A3563K189
B32022A3563K189
advertisement
Manufacturer No:
B32022A3563K189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32022A3563K189
Package:
Datasheet:
B32022A3563K189
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.056uF 1500VDC/300VAC PP 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32022A3563K189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1500VDC|300VAC