  • B32652J1472K189
B32652J1472K189
advertisement
Manufacturer No:
B32652J1472K189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32652J1472K189
Package:
Datasheet:
B32652J1472K189
Description:
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32652J1472K189
    Select All
  • Product Weight (g)
    2.5
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    700VAC|1600VDC