  • B32620A4333J189
B32620A4333J189
advertisement
Manufacturer No:
B32620A4333J189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32620A4333J189
Package:
Datasheet:
B32620A4333J189
Description:
Cap Film 0.033uF 400V PP 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32620A4333J189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    200VAC|400VDC