  • B32522Q8104K
B32522Q8104K
advertisement
Manufacturer No:
B32522Q8104K
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32522Q8104K
Package:
Datasheet:
B32522Q8104K
Description:
Cap Film 0.1uF 630V PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32522Q8104K
    Select All
  • Product Weight (g)
    2.5
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    630VDC|200VAC