  • B32024A3224M189
B32024A3224M189
advertisement
Manufacturer No:
B32024A3224M189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32024A3224M189
Package:
Datasheet:
B32024A3224M189
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.22uF 1500VDC/300VAC PP 20% (31.5 X 11 X 19mm) Radial 27.5mm 110°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32024A3224M189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1500VDC|300VAC