  • B32032A4683K
B32032A4683K
advertisement
Manufacturer No:
B32032A4683K
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32032A4683K
Package:
Datasheet:
B32032A4683K
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.068uF 1000VDC/350VAC PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32032A4683K
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|350VAC