  • B32034C4474K
B32034C4474K
advertisement
Manufacturer No:
B32034C4474K
HK JDW NO:
258-B32034C4474K
Package:
Datasheet:
B32034C4474K
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.47uF 1000VDC/350VAC PP 10% (31.5 X 18 X 33mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Automotive Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B32034C4474K
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    1000VDC|350VAC