  • B32036A4684M
B32036A4684M
advertisement
Manufacturer No:
B32036A4684M
HK JDW NO:
258-B32036A4684M
Package:
Datasheet:
B32036A4684M
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.68uF 1000VDC/350VAC PP 20% (42 X 17 X 32mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 110°C Automotive Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B32036A4684M
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    1000VDC|350VAC